Vetített filmek
A szemlén vetített filmek listája.
Dátum | Idő | Blokk | Kategória | Műfaj | Cím | Hossz (perc) | Rendező neve |
2021.11.17. | 19:00-12:00 | 1.1 | Kitekintő | Kísérleti film | The Door | 3 | Alice Jane Margarite Julm |
2021.11.17. | 19:00-12:00 | 1.2 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Egy tenyérnyi kőért | 6 | Garajszki Máté |
2021.11.17. | 19:00-12:00 | 1.3 | Kitekintő | Kisjátékfilm | SULLEN SILENCE | 10 | Abhimanyu Chatterjee |
2021.11.17. | 20:00-21:00 | 2.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Go! Captain | 20 | Pierre-Loup Docteur |
2021.11.17. | 20:00-21:00 | 2.2 | Kitekintő | Kísérleti film | Grand Hotel Dunaszekcső | 8 | Gyurin Veronika, Rumann Gergő Simon, Weissmann Eszter |
2021.11.17. | 20:00-21:00 | 2.3 | Kitekintő | Dokumentumfilm | The grain that divides | 23 | Wojciech Ganczarek |
2021.11.17. | 20:00-21:00 | 2.4 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Bootleg | 11 | Alireza Khani |
2021.11.17. | 21:000-22:00 | 3.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | AKHROT (A DIFFERENT FREEDOM) | 7 | Indrajit Das |
2021.11.17. | 21:000-22:00 | 3.2 | Kitekintő | Kísérleti film | Tort ül a kondor | 7 | Helstáb Martin |
2021.11.18. | 19:00-20:00 | 4.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Interior Taxi Night | 15 | Silvia Rey & Iban del Campo |
2021.11.18. | 19:00-20:00 | 4.2 | Kitekintő | Kisjátékfilm | mirrorball | 7 | Hofmeister Anna |
2021.11.18. | 19:00-20:00 | 4.3 | Kitekintő | Dokumentumfilm | The Incredible Adventures of a Postmaster, Envelope and Stamp: Balloon mail | 21 | Leonid Astashov |
2021.11.18. | 19:00-20:00 | 4.4 | Kitekintő | Dokumentumfilm | Parizad | 24 | Mehdi imani shahmiri |
2021.11.18. | 21:00-22:00 | 5.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | The black mask | 8 | Soheil Arab |
2021.11.18. | 21:00-22:00 | 5.2 | Kitekintő | Kísérleti film | A youtuber | 16 | Istvan J. Meszaros |
2021.11.18. | 21:00-22:00 | 5.3 | Kitekintő | Kisjátékfilm | TREE HOUSE | 12 | Soo-Min Park |
2021.11.18. | 21:00-22:00 | 5.4 | Kitekintő | Dokumentumfilm | Breaches | 8 | Maria Elorza & Koldo Almandoz |
2021.11.18. | 21:00-22:00 | 5.5 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Tide | 15 | Pedram Mehrkhah |
2021.11.19. | 17:30-18:30 | 6.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Icon | 17 | Anthony Devlin |
2021.11.19. | 17:30-18:30 | 6.2 | Kitekintő | Animáció | Könnyek nélkül | 8 | Kocsis Roland, Czömpöl Kristóf |
2021.11.19. | 17:30-18:30 | 6.3 | Kitekintő | Kísérleti film | VersPercek Kovács Vandával | 3 | Bimbó Lajos |
2021.11.19. | 17:30-18:30 | 6.4 | Kitekintő | Kísérleti film | THE EYE OF THE BREAD | 10 | khaled farajzadeh.Osman Mohammad abdolla |
2021.11.19. | 17:30-18:30 | 6.5 | Kitekintő | Dokumentumfilm | VENUS OF KOREA | 23 | Jer Ju Liao |
2021.11.20. | 12:00-13:00 | 7.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Water | 16 | Maxim Akbarov |
2021.11.20. | 12:00-13:00 | 7.2 | Kitekintő | Animáció | Koraszülött | 5 | Kollár Csaba Attila |
2021.11.20. | 12:00-13:00 | 7.3 | Kitekintő | Kísérleti film | Ezért szeretünk Dunaszekcső | 5 | Rumann Gergő Simon |
2021.11.20. | 12:00-13:00 | 7.4 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Naji | 18 | Hosein Torkjoosh |
2021.11.20. | 12:00-13:00 | 7.5 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Recluse | 11 | Matin Seymari |
2021.11.20. | 13:00-14:00 | 8.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Guy at the Bridge | 9 | Amanda Costa de Sousa |
2021.11.20. | 13:00-14:00 | 8.2 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Az albérlő | 4 | Mága Mátyás |
2021.11.20. | 13:00-14:00 | 8.3 | Kitekintő | Televíziós dokumentumfilm | Ne bámuljanak már! - Inkluzív színház születik | 47 | Balla Dávid |
2021.11.20. | 15:00-16:00 | 9.1 | Kitekintő | Kísérleti film | S13P15A | 1 | Lopez Paniego |
2021.11.20. | 15:00-16:00 | 9.2 | Kitekintő | Animáció | ZoZo Kalandja | 5 | Mike Horvath |
2021.11.20. | 15:00-16:00 | 9.3 | Kitekintő | Televíziós dokumentumfilm | A Kármel hegye a szomszédban van | 51 | Tóth Marcsi |
2021.11.20. | 17:00-18:00 | 10.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | ESTELA´S BIRTHDAY | 20 | Ander Duque |
2021.11.20. | 17:00-18:00 | 10.2 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Gyufa | 5 | Papp Máté |
2021.11.20. | 17:00-18:00 | 10.3 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Tapasz | 4 | Szalay Kristóf |
2021.11.20. | 17:00-18:00 | 10.4 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Aparat | 17 | Hasan Najmabadi |
2021.11.20. | 17:00-18:00 | 10.5 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Paper God | 11 | Danial mahmoudnia |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 11.1 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Like Daddy | 1 | Gutiérrez Blanco |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 11.2 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Létezem | 11 | Szakter Viktória |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 11.3 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Azt hiszem, Nóri | 14 | Krista Noémi |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 11.4 | Kitekintő | Dokumentumfilm | Hogy is vót? - magyarkanizsai memoár | 18 | Berec Judit |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 11.5 | Kitekintő | Kisjátékfilm | Gas Station | 9 | Olga Torrico |
2021.11.17. | 19:00-20:00 | 1.1 | Verseny | Dokumentumfilm | Art Treatment | 30 | Tanja Jojić |
2021.11.17. | 19:00-20:00 | 1.2 | Verseny | Kisjátékfilm | Human | 15 | mohammad poustindouz |
2021.11.17. | 19:00-20:00 | 1.3 | Verseny | Animáció | Nyitott ajtónál | 5 | Kondor Attila |
2021.11.17. | 19:00-20:00 | 1.4 | Verseny | Kísérleti film | Sophia | 2 | Répási Zsolt |
2021.11.17. | 19:00-20:00 | 1.5 | Verseny | Animáció | Az utolsó mese | 6 | Buzási Gyopár-Orsolya |
2021.11.17. | 19:00-20:00 | 1.6 | Verseny | Kisjátékfilm | Koronás szeretet | 3 | Peresztegi Hanna |
2021.11.17. | 21:00-22:00 | 2.1 | Verseny | Dokumentumfilm | La Ramada | 15 | Fernando Torres Salvador |
2021.11.17. | 21:00-22:00 | 2.2 | Verseny | Kisjátékfilm | Don’t Tell Anyone | 15 | Sahar Sotoodeh |
2021.11.17. | 21:00-22:00 | 2.3 | Verseny | Dokumentumfilm | songs to the dead children in auschwitz | 12 | EDUARDO SOUTULLO GARCIA |
2021.11.17. | 21:00-22:00 | 2.4 | Verseny | Kisjátékfilm | Nina | 19 | Hristo Simeonov |
2021.11.18. | 18:00-19:00 | 3.1 | Verseny | Kisjátékfilm | Last Words | 29 | Fernando Pazin |
2021.11.18. | 18:00-19:00 | 3.3 | Verseny | Dokumentumfilm | 107 | 13 | Pedro Ladeira |
2021.11.18. | 18:00-19:00 | 3.4 | Verseny | Dokumentumfilm | To My Friend, From Your Friend | 20 | Che Espiritu |
2021.11.18. | 19:00-20:00 | 4.1 | Verseny | Kisjátékfilm | The Contentment | 19 | Ernesto Redondo Vergara |
2021.11.18. | 19:00-20:00 | 4.2 | Verseny | Dokumentumfilm | Acceptance: Nicole Faccio | 16 | BLANCA NINWEN |
2021.11.18. | 19:00-20:00 | 4.3 | Verseny | Kisjátékfilm | Like any other | 18 | Sergi gonzález fernández |
2021.11.18. | 21:00-22:00 | 5.1 | Verseny | Televíziós dokumentumfilm | Ott legbelül dal van… | 56 | Mohi Sándor |
2021.11.18. | 21:00-22:00 | 5.2 | Verseny | Kísérleti film | Faces without Visage | 8 | Hesam Rahmani |
2021.11.19. | 15:30-16:30 | 6.1 | Verseny | Televíziós dokumentumfilm | MEGBÉLYEGZETTEN-1968 | 55 | Varga Ágota |
2021.11.19. | 15:30-16:30 | 6.2 | Verseny | Kisjátékfilm | I always lost my Gloves | 7 | Natalia Belova |
2021.11.19. | 16:30-17:30 | 7.1 | Verseny | Televíziós dokumentumfilm | Traumáinkon innen és túl | 52 | Skrabski Fruzsina |
2021.11.19. | 16:30-17:30 | 7.2 | Verseny | Dokumentumfilm | The End of Two Lives | 8 | Christina Ruloff |
2021.11.19. | 17:30-18:30 | 8.1 | Verseny | Televíziós dokumentumfilm | A báró hazatér | 52 | Breier Ádám |
2021.11.19. | 17:30-18:30 | 8.2 | Verseny | Kisjátékfilm | After the eclipse / Después del eclipse | 12 | Sol Rulloni |
2021.11.19. | 19:30-20:30 | 9.1 | Verseny | Televíziós dokumentumfilm | Radnóti nyomában | 59 | Herczeg Zsolt |
2021.11.19. | 19:30-20:30 | 9.2 | Verseny | Kisjátékfilm | Iran; Second Day | 15 | Heidary Oureh |
2021.11.20. | 15:00-16:00 | 11.1 | Verseny | Kisjátékfilm | Elfelejtett nemzedék | 25 | Aracsi Norbert |
2021.11.20. | 15:00-16:00 | 11.2 | Verseny | Animáció | The Tale of Arkaim | 7 | Vyacheslav Alekseenko |
2021.11.20. | 15:00-16:00 | 11.3 | Verseny | Animáció | Az esernyő | 5 | Daria Dodon |
2021.11.20. | 15:00-16:00 | 11.4 | Verseny | Dokumentumfilm | Mirror Condo. See with your hands | 19 | Pavel Slavin |
2021.11.20. | 16:00-17:00 | 12.1 | Verseny | Dokumentumfilm | Kitörés | 20 | R. Nagy Csilla |
2021.11.20. | 16:00-17:00 | 12.2 | Verseny | Dokumentumfilm | Persistent | 12 | Muhammed Omar |
2021.11.20. | 16:00-17:00 | 12.3 | Verseny | Dokumentumfilm | I am Wounded | 28 | Orkan Bayram |
2021.11.20. | 18:30-19:30 | 13.1 | Verseny | Kisjátékfilm | The Accident | 15 | Bohdan Herkaliuk |
2021.11.20. | 18:30-19:30 | 13.2 | Verseny | Dokumentumfilm | Barbudos | 23 | Tucker Davila Wood & Larry Mankuso |
2021.11.20. | 18:30-19:30 | 13.3 | Verseny | Kisjátékfilm | FREE FLOW | 26 | Martin Berléand |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 14.4 | Verseny | Kisjátékfilm | Mondd el a víznek | 12 | Breier Ádám |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 14.6 | Verseny | Kisjátékfilm | Harlequin | 7 | Papp Máté |
2021.11.19. | 21:00-22:00 | 10.2 | Verseny | Animáció | Jelszó a *********-hoz | 2 | Szegedi Adél |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 14.5 | Verseny | Kisjátékfilm | Az én történetem | 13 | Török Levente |
2021.11.19. | 21:00-22:00 | 10.3 | Verseny | Animáció | Stagecoach | 6 | Bulakhova Anna |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 14.3 | Verseny | Animáció | Butterfly Jam | 7 | Shih-Yen HUANG |
2021.11.19. | 21:00-22:00 | 10.1 | Verseny | Dokumentumfilm | Novellas of the North | 17 | Darya Glazunova |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 14.7 | Verseny | Kisjátékfilm | World and me | 2 | Kudratillayev Eldor |
2021.11.19. | 21:00-22:00 | 10.4 | Verseny | Kisjátékfilm | The Rooftop Mural | 25 | Bertolini Manevich |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 14.2 | Verseny | Dokumentumfilm | My name is nostalgia | 4 | Graziela Aguiar |
2021.11.20. | 19:30-20:30 | 14.1 | Verseny | Dokumentumfilm | Pacing the Pool | 9 | Jegathesan |
2021.11.19. | 21:00-22:00 | 10.5 | Verseny | Kisjátékfilm | The Accident | 15 | Bohdan Herkaliuk |
Támogató partnereink